Jak mohu pomoci Helidat.cz?

Pokud se vám naše databáze líbí a chtěli byste nějak pomoci, tady je několik bodů, jakou pomoc bychom ocenili. Vážíme si i té sebemenší pomoci, díky!

1. řekněte o nás dál

Způsob jak může pomoci úplně každý. Řekněte o nás svým přátelům, dejte odkaz na svoje stránky. Pro ty z vás, kteří používají sociální sítě, jsou pod každým vrtulníkem tlačítka pro sdílení na sociální sítě.

2. pomáhejte aktivně

Pokud máte dojem, že můžete být jakkoliv nápomocni, rozhodně se nebudeme bránit žádné pomoci. Ať už máte informace o vrtulnících, provozovatelích či výrobcích, nebo umíte programovat PHP, MYSQL nebo CSS. Nejvíce by se teď hodili lidé, kteří by přidávali informace k vrtulníkům (informace, události v časových osách apod.) Budeme rádi, když se nám ozvete.

3. doplňte nebo opravte informace

Pokud jste narazili při projíždění databáze na nějaký problém, můžete nám poslat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo komentáře návrh na opravu (pokud možno se zdrojem). My ověříme váš podnět a pokud bude oprávněný zapracujeme ho do databáze.

4. pošlete nám fotku

Plno vrtulníků zatím nemá fotku - zde se můžete podívat, které to jsou. Není to způsobeno tím, že by ten daný vrtulník nikdo nevyfotil, jen zatím nemáme autorskou fotku. Pokud máte vámi vyfocený nějaký vrtulník (opravdu musí být vaše fotka, nebo se souhlasem autora. Nejen, že ctíme autorský zákon, ale jsme lidé, ne hyeny) pošlete nám fotku na redakční email. Budeme za jakoukoliv nesmírně vděčni!

5. podpořte nás finančně

Každá legrace něco stojí. Kromě svého volného času musíme do databáze vložit i jisté finanční prostředky na pokrytí hostingu a domén. Příjmem z reklamního systému je pro malé weby, jako je Helidat.cz nevýhodný a pokryje tak necelý měsíc provozu.

Příspěvek můžete poslat přes PayPal

Logo PayPal

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv pomoc, budeme moc vděční. Děkujeme!

Sdílet