panacek Přihlásit se do Helidat
ikona vrtulnik Chci přispět na Helidat.cz
helidat logo

Jak mohu pomoci?

Každá pomoc vítána

1. řekněte o nás dál

Způsob jak může pomoci úplně každý. Je to prosté. Řekněte o nás svým přátelům, dejte odkaz na svoje stránky. Pro ty z vás, kteří používají sociální sítě jsou pod každým vrtulníkem tlačítka pro sdílení na sociální sítě.

2. doplňte nebo opravte informace

pokud jste narazili při projíždění databáze na nějaký problém, můžete nám poslat prostřednictvím kontaktního formuláře návrh na opravu (pokud možno se zdrojem). My ověříme váš podnět a pokud bude oprávněný zapracujeme ho do databáze.

3. pošlete nám fotku

Plno vrtulníků zatím nemá fotku. Není to způsobeno tím, že by ten daný vrtulník nikdo nevyfotil, jen nemáme autorskou fotku. Pokud máte vámi vyfocený nějaký vrtulník (opravdu musí být vaše fotka, nejen, že ctíme autorský zákon, ale jsme lidé, ne hyeny) pošlete nám fotku na servis@helidat.cz, nebo využijte komentáře pod vrtulníkem. Budeme nesmírně vděčni.

4. podpořte nás finančně

Každá legrace něco stojí. Kromě svého volného času musíme do databáze vložit i jisté finanční prostředky na pokrytí hostingu a domén. Hlavním příjmem je reklamní systém, který, alespoň trochu odlehčí naše výdaje. Pokud chcete přispět přímo na chod databáze a chcete mít jistotu, že peníze nepůjdou jen do něčí kapsy, můžete je poslat přímo na náš virtuální účet u hostingové společnosti.

Banka: Fio banka, a.s.
Číslo účtu: 2600082934/2010
Variabilní symbol: 9001373277
qr platba

5. pomáhejte aktivně

Pokud máte dojem, že můžete být jakkoliv nápomocni, rozhodně se nebudeme bránit žádné pomoci. Ať už máte informace o vrtulnících, provozovatelích či výrobcích, nebo umíte programovat PHP, MYSQL nebo CSS. Nejvíce by se teď hodili lidé, kteří by přidávali informace k (staro)novým projektům, jako jsou mapa heliportů apod.

Děkujeme!

Kdo už pomohl, nebo pomáhá

Předně bych se chtěl omluvit všem, kteří na následujícím seznamu nejsou a patří tam, protože jsem na ně zapomněl. Klidně se ozvěte, rád vás přidám.

Každopádně ti, kteří na následujícím seznamu jsou se nějakým způsobem zasloužili o veřejné poděkování, ať už poslali fotku, nebo napsali postřehy. Všem moc děkuji!

Seznam je podle abecedy